Izvēlies un apgūsti zināšanas par sev aktuālajām būvniecības tēmām  

____________________________

TĀMĒŠANAS PAMATI speciālistiem

Šī kursa ietvarā iespēja atsvaidzināt svarīgāko teoriju, iegūt praktiskas zināšanas par tāmēšanas procesu un tāmēšanas darbā izmantoto tehnoloģiju iespējām.
Ar iegūtajām zināšanām kursa dalībnieki jau pēc dažām nodarbībām kļūst produktīvāki, spēj operatīvāk apstrādāt informāciju un īsā laikā sagatavotu tāmes.


Vairāk par kursu
 _______________________________

PROFESIONĀLA EXCEL TĀMES VEIDNE

 Excel tāmes veidne bankaiSagatavo tāmes klientiem izmantojot profesionālu Excel tāmes veidni. Šī tāmes veidne aiztaupīs Jums ļoti daudz laika. Šajā veidnē sagatavotās tāmes atbilst visu Latvijas banku noteikumiem finansējuma piesaistei. Lai strādātu ar veidni, Jums būs pieejas īsas video instrukcijas ar veidnes lietošanas ieteikumiem, papildināšanas un noformēšanas apmācībām.


Vairāk par veidni

__________________________________

BŪVNIECĪBAS IZMAKSAS IETEKMĒJOŠIE FAKTORI

Šajā lekcijā ieskatīsimies faktoros, kas ietekmē izmaksas, ar ko jārēķinās būvējot vai atjaunojot savu privātmāju. Dažādi knifi un ieteikumi, kuros posmos ir iespēja ietaupīt līdzekļus, un kur, savukārt, nevajag žēlot naudu labiem materiāliem un zinošiem meistariem.

Vairāk par lekciju

   ____________________________

PRIVĀTMĀJAS BŪVNIECĪBAS BUDŽETA PLĀNOŠANA

RDTAMES - Privātmājas būvniecības budžeta plānošana Šis kurss ir paredzēts ikvienam kurš plāno būvēt savu privātmāju un grib uzzināt, kā izvēlēties sev piemērotāko privātmājas risinājumu, kā orientēties plašajā piedāvājuma klāstā, kurs meklēt informāciju, kā salīdzināt dažādus piedāvājumus un kā sagatavot privātmājas budžeta aprēķinu. 
Vairāk par kursu

TĀMĒŠANAS PAMATI

Apgūstot šo kursu, iemācieties patstāvīgi aprēķināt būvniecības vai remonta izmaksas. Šajā kursā Jūs uzziniet, kā salīdzināt un pārbaudīt būvnieku tāmes. Kurss ir paredzēts cilvēkiem bez speciālām priekšzināšanām, kuri grib būvēt sev privātmāju vai plāno uzsākt karjeru būvniecības nozarē.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.