Lekcijas - TĀMES SAGATAVOŠANA IEPIRKUMAM

Precīzas iepirkuma tāmes sagatavošana ir pamats veiksmīgi realizētiem darbiem.

Ja kādreiz esat uzdevuši sev jautājumu: " Kā sagatavot tāmi iepirkumam? ", tad esi nonācis pareizajā vietā, lai to uzzinātu.

Daudzi no maniem klientiem šis jautājums regulāri ir ierasts. Parasti viņu pirmā doma ir, kur atrast tāmētāju, kas sagatavot tāmi. Tālāk  jau viņi zvana, vai sūta man e-pastu ar aptuveni šādu tekstu: " Man vajag uz rītdienu sagatavot mazu tāmi, varēsi palīdzēt? ". Ne vienmēr tas ir iespējams dēļ blīvā grafika.

Nākošā doma: " Kā pats varu sagatavot tāmi saviem spēkiem? ". Izklausās diezgan vilinoši, kas tad tur, tāmes forma ir salikšu cenas un iesniegšu. Jā, to ir iespējams izdarīt vienkārši, ja ir pieejama jau kaut kāda informācijas bāze, zināmas aktuālās cenas un beigu beigās pamat zināšanas darbā ar Excel.

Es šim visam esmu gājis cauri, un 20. gadu laikā ir uzkrāta pamatīga pieredze, lai ne tikai gatavotu tāmes īsā laikā, bet esmu sagatavojis dažādu līmeņu apmācību materiālus, lai saviem klientiem, kam tas ir aktuāli, pašiem iemācītu gatavot tāmes. Esam ar viņiem kopā gan apguvuši Tāmēšanas pamatus, gan sagatavojuši tieši viņu specializācijā noderīgas resursu izmaksu aprēķinu formas, ar kuru palīdzību viņi paši var gatavot tāmes.


KĀDAS IR GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS PAŠIEM GATAVOJOT TĀMES

MOTIVĀCIJA

Jūs vienmēr būsiet ieinteresēts sagatavot tāmi maksimāli precīzi, paredzot visus izdevumus

AKTUALITĀTE

Neviens nepārzina Jūsu biznesa nianses tik labi kā jūs paši, lai sarēķinātu labākās izmaksas 

KONFIDECIONALITĀTE

Visi tāmes dati ir pieejami tikai jums. Jums nevajag stāstīt citiem detaļas par savu biznesu.

KĀDAS TĒMAS TIKS APSKATĪTAS LEKCIJĀS

Lekciju laikā apskatīsim, kā pa soļiem, no konkursa nolikuma saņemšanas brīža ātri novērtēt objekta piemērotību, dokumentācijas detalizāciju, galveno organizatorisko informāciju, kā sakārtot informāciju, veikt vajadzīgos aprēķinus un noslēgumā noformēt tāmi iesniegšanai klientam.    

Konkursa nolikumu ātrā novērtēšana

Apskatīsim piemērus un paanalizēsim pieejamo informāciju, kā kvalificēt konkura objektus, lai pārliecinātos, vai tas vispār ir interesants un jūsu spēkos. 

Informācijas sagatavošana izmaksu aprēķiniem

Kur meklēt informāciju, lai korekti sarēķinātu izmaksas. Kā organizēt cenu aptaujas un kā sekotu līdzi aktuālajā tirgus cenām. Ko darīt kad esat jau saviem piegādātājiem apnikuši ar biežajiem cenu pieprasījumiem.

Populārāko darbu veidu aprēķinu veidnes

Iemācīsimies pielāgot manis sagatavoto aprēķinu veidni jūsu biznesa populārāko darbu veidu detalizētam aprēķinam, kas būs lielisks pamats tālāk darbo organizācijā un resursu uzskaitē.

Darbu apjomu pārbaudīšana

Kā pārbaudīt darbu apjomus, vai kaut kas no projektā paredzētajiem darbiem nav palaists garām, lai vajadzības gadījumā paspētu uzdot klientam precizējošos jautājumus.

Resursu izmaksu aprēķins

Apskatīsim kā veidojas darba algas izmaksa, kā sarēķināt korekti būvizstrādājumu un mehānismu izmaksas, lai nekļūdītos. Aprēķināsim virsizdevumu izmaksas, lai jūsu piedāvājums ir konkurētspējīgs.

Tāmes noformēšana iesniegšanai klientam

Apskatīsim, kā sagatvot un noformēt tāmes dokumentu, lai klients laimīgs var veikt tāmju pārbaudi un jūs netišām neesat atstājuši failos sensatīvu biznesa informāciju.

KĀ UN KUR TIEK ORGANIZĒTAS LEKCIJAS?

Lekcijas notiek attālināti ar Zoom starpniecību, nelielās 3 - 5 cilvēku grupās. Katras lekcijas sākumā ir neliela teorētiskā daļa, pēc kuras tiek apskatīt dažādi piemēri, lai pēc nodarbībām varat patstāvīgi izpildīt praktiskos darbus, kurus mēs kopīgi izanalizēsim nākošās nodarbības sākumā.   

Cik lekcijas ir paredzētas un kādos laikos?

Kopā ir paredzētas trīs lekcijas. Lekciju laiki tiek saskaņots ar grupas dalībniekiem individuāli.

Vai ir nepieciešamas kādas priekšzināšanas?

Jā, šajās grupās jums ir jāpārzina savas jomas būvdarbu secība, pielietojamie būvizstrādājumi un mehānismi.
Apmācību laikā jums būs vajadzīgas datorprasmes pamatzināšanu līmenī, lai atrastu internetā vajadzīgo informāciju, prastu atšķirt populārākos failu formātus, izveidot un pārsūtīt sagatavotos failus.

Kādar programmas ir vajadzīgas tāmēšanai?

Lekciju laikā tiks demonstrētas dažādas tāmēšanai noderīgas programmas. 
Šīs tēmas lekcijas veiksmīgai satura apgūšanai jums būs vajadzīgs dators ar atjauninātu MS Excel, vai piekļuvi Google izklājlapām (Spreadsheets).

Cik maksā dalība šajās lekcijās?

Dalība vienam cilvēkam visās trīs lekcijās izmksās 265.00 EUR

Pēc pieteikuma aizpildīšanas uz norādīto e-pastu tiek nosūtīts rēķins un tālākā organizatoriskā informācija.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.